...
AMM Garage Sp. z o.o. rozpoczęła oficjalnie swoją dzialalność w maju 2008 roku. Jednak zamiłowanie do pojazdów klasycznych różnych marek towarzyszy nam od zawsze i auta tego typu już od wielu lat stoją w naszych garażach. Od września 2005r. prowadzimy równiez pierwszy internetowy sklep z częściami do Mini – www.minicentrum.pl . Naturalnym krokiem było więc zajęcie się przywracaniem motoryzacyjnych cudów sprzed lat do stanu świetności.

Obecnie zajmujemy się kompleksową renowacją pojazdów klasycznych. Podczas takiego procesu sprawdzamy każdy, nawet najmniejszy element odbudowywanego auta, każda, najmniejsza nawet śrubka jest weryfikowana i w razie potrzeby wymieniana. Dzięki zaufanym podwykonawcom jesteśmy w stanie odnowić i dostosować do wymagań klienta każdy fragment pojazdu, łącznie z odrestaurowaniem lub wykonaniem całkiem nowych elementów wnętrza. Oferujemy również swoją pomoc we wszystkich sprawach związanych np. ze sprowadzeniem samochodu z zagranicy, jego transportem, załatwianiem formalności lub zdobyciem odpowiednich opinii rzeczoznawcy.

Zajmujemy się także mniej i bardziej poważnymi naprawami bieżącymi, remontami silników, zawieszeń, ukladów hamulcowych i innych podzespołów. Dzięki kilkuletnim doświadczeniom w imporcie części z zagranicy jesteśmy w stanie pomóc w sprowadzeniu róznych elementów do wielu marek, zarówno z Europy jak i zza oceanu, oraz całych samochodów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony oraz do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań.

Adam Striżyk, Miroslaw Striżyk